Respirátor FFP2 - 50 ks

Kód: 49
7 449 Kč
Skladem doručení do druhého dne
Můžeme doručit do:
3.3.2021

Zvýhodněný balík respirátorů proti virům, respirační rouška, polomaska třídy KN95 je ekvivalentem evropské třídy FFP2 NR D. Slouží jako ochrana dýchacích cest před aerosoly, prachem, smogem, pylem. Velikost respirátoru je univerzální pro dospělé osoby. Filtruje více než 95 % bakterií a virů v souladu se třídou ochrany N95 (ekvivalent FFP2).

Ochranné masky a respirátory třídy N95 (KN95 / FFP2) Světová zdravotnická organizace WHO doporučuje jako základní ochranu před šířící se nákazou Covid 19 a dalšími bakteriemi či viry. Kromě nich odfiltruje také prach, aerosoly, kouř.

Možnost užití respirátoru je omezená, běžně se doporučuje maximálně 1 den. Pokud se uživateli obtížně dýchá, cítí v ústech pachuť, je nutné vyměnit respirátor za nový.

Upozornění: V prostředí nebezpečí nákazy viry či bakteriemi má sloužit tento typ respirátoru pouze jako jednorázový. Jakákoliv manipulace a znovunasazení již použitého respirátoru může být nebezpečná pro zdraví uživatele, jelikož vnější filtrační část může být kontaminovaná viry či bakteriemi.